top of page

Moi wspaniali uczniowie

I ty możesz zostać moim uczniem, nie ważne ile masz lat i jak radzisz sobie ze śpiewem. Wystarczy umówić się na bezpłatną konsultację - lekcję próbną. Zapraszam.


Do udziału w lekcjach zapraszam wszystkich chętnych. Jedyne kryterium, niezbędne do nauki śpiewu, to słuch muzyczny. Czy się nadajesz? Jeśli słyszysz śpiewając, że nie do końca wychodzi ci jakbyś chciał/ chciała to mam dla ciebie dobrą wiadomość. Prawdopodobnie masz słuch muzyczny na poziomie wystarczającym by rozpocząć naukę śpiewu. Pamiętaj, że słuch muzyczny jak i emisję głosu da się udoskonalić odpowiednimi ćwiczeniami. 
Jeśli nie masz pewności czy wystarczająco dobrze słyszysz - zapraszam na bezpłatną konsultację.
W każdym przypadku to pierwszy krok do rozpoczęcia lekcji śpiewu.

Poniżej prezentuję wybrane pokoncertowe nagrania studyjne moich uczniów.
Raz na 3-4 miesiące staramy się organizować koncerty, na których moi uczniowie mają możliwość
zaprezentowania się najczęściej przed swoimi najbliższymi.
Uczestnictwo w koncertach nigdy nie jest obowiązkowe, ale zawsze do niego zachęcam.
Udział w koncertach, a potem w nagraniach studyjnych pomaga nadać naszym lekcjom jakąś celowość
i oczywiście ubogaca uczniów w doświadczenia sceniczne i studyjne.
Najbliższym pozwala otrzymać pamiątkę w postaci profesjonalnie przygotowanych płyt CD.

Nagrania będą udostępniane w miarę moich możliwości, proszę o cierpliwość.

Tomek - Nadszedł czas - The Greatest Showman. Cotygodniowe Warsztaty Wokalne w Nutka Cafe 2021
06:05
Klub Edukacji Muzycznej & Nutka Café

Tomek - Nadszedł czas - The Greatest Showman. Cotygodniowe Warsztaty Wokalne w Nutka Cafe 2021

Nagranie zarejestrowane podczas koncertu finałowego Cotygodniowych Warsztatów Wokalnych odbywających się wiosną 2021 r. w Piwnicy Artystycznej Nutka Café w Warszawie. CWW to spotkania dla dorosłych i młodzieży od 14 roku życia, których łączy wspólna pasja, jaką jest śpiew. Od 2007 r. co tydzień spotykamy się w kilku grupach (z podziałem pod względem doświadczeń artystycznych) by szkoląc się przygotowywać kolejne wspaniałe koncerty dla najbliższych. Nie trzeba świetnie śpiewać by do nas dołączyć, trzeba jedynie kochać śpiewanie. Do dyspozycji mamy sale rób, nagłośnienie i oświetlenie estradowe, a po każdych warsztatach mamy nagrania studyjne, które trafiają na pamiątkowe płyty CD i YouTube. W koncertach i nagraniach biorą udział jedynie chętne osoby, nie wszyscy uczestnicy naszych spotkań czują potrzebę występów publicznych i nigdy nie są przymuszani do wzięcia mikrofonu do ręki. Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera za którą wspólnie tęsknimy i która co tydzień przyciąga nas do Nutki. Chcielibyście do nas dołączyć? Informacje o warsztatach zamieszczone są na stronie: www.damianczarnecki.com Więcej filmów z koncertów w Nutka Cafe znajdziecie tu: https://youtube.com/playlist?list=PLNGMeO70rEE8_UvWGPoRNEOCt60BPo-sk Więcej zdjęć z koncertów znajduje się tu: https://www.damianczarnecki.com/uczniowie Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiał szkoleniowy. Warszawa 2021
bottom of page